Online seanss,
"Vabane sünnieelsetest traumadest, uskumustest ja sidemetest"

12.12.2023 kell 18:00-20:00

Selle rühma seansi ajal me vabastame enda sünnieelseid traumasid, et kogeda nii öelda enda uuestisündi, läbi solar-raku ehk meie hinge algkavandi aktiveerimise. Vastan ka sinu teekonda puudutavatele küsimustele.

Energiavahetustasu 44 eurot

võid registreeruda kodulehe või facebook lehe kaudu https://www.facebook.com/profile.php?id=100063447530662. Seejärel saadan sulle täpsema info nii osalemise kui energiavahetustasu maksmise kohta.

Kui me võtame vastu otsuse sündida siia maailma, siis meie füüsiline keha hakkab moodustuma solar-rakust, mida kutsutakse ka meie algkavandiks. Selle raku tuum sisaldab Looja teadvus puhtamail kujul ja seda võib kutsuda ka Kristus ehk Kristallteadvuseks. Selle raku tuumaks on teemantpäike, mis kiirgab lõputut tingimusteta armatust, jumalikku armu. Ehk see sisaldab kõike seda, mis me tõeliselt oleme, sest meie oleme Jumalik arm, tingimusteta armastus ja just sellisena me peaksime ennast kogema. See seeme paikneb meis kõigis, igas elusolendis ja meil inimestel see asub meie kõrgemas südames. Iga elusolend vajab enda täiuslikuks arenguks, mitte vaid vett ja toitaineid, vaid just eelkõige seda Jumalikku armu, ehk tingimusteta armastust, mis on meie kõigi algolemus, elujõu puhtaim vorm. Meie süda on see mis vastutab selle elujõu ringluse eest meie kõigis kehades. Kui tihti erinevad draamad, traumad vabastamata emotsioonid blokeerivad meie südant, nii et elujõu varud meie kehas on piiratud või teatud juhtudel, see on kinnine ring, ehk sel juhul meil puudub ühendus algsel elujõu allikaga. Tihti me tahtmatult blokeerime enda südant juba lapse-eas ja paljudel juhtudel juba ka enne meie sündi. See millisest nii öelda keskkonnas meie esmane areng toimub, mõjutab tugevalt seda, kui tugev on meie ühendus iseenda kui Allikaga. Ehk kui me areneme enda ema kõhus, me peaksime oleme ümbritsetud tingimusteta armastusest, puhtast elujõust, kuid kahjuks see ei ole alati nii olnud. Meie närviteed on ühenduses meie ema närvikanalitega, nii et me kogeme iga muutust temas. Mida tugevam on elujõu, tingimustet armastuse vool meie emas, seda tugevam on see ka meis. Olles nii tugevas katkematus ühenduses enda emaga, me kogeme kõike, mida kogeb tema ja mitte ainult. Me kogeme ka seda mis toimub meie peres, meie lähedastes. Tihti see keskkond kuhu me sünnime, või mis meid ümbritseb, ei ole just täidetud tingimusteta armastusest. Me kogeme enda ema mõtteid, tundeid ja osaleme ka tahtmatult kõigis konfliktides, draamades juba enne meie sündi. See kõik jätab meisse energeetilised jäljendid, juba enne seda, kui me sünnime siia maailma, mis loovad eraldatuse tunde Allika energiast, ehk iseendast. Kui meie vanematel on näiteks mure, kuidas nad peale lapse sündi majanduslikult toime tulevad, siis see aktiveerib meis automaatselt puudusprogrammi ja vahel täidab see meid ka süütundega. Täiskasvanuna võib see väljenduda nii, et me tunneme et me oleme teistele koormaks, me tunneme tihti süütunnet, või ebamugavust, kui keegi meile midagi kingib, meid aitab, ehk meil on raske abi vastu võtta. Kui me oleme enda vanematele näiteks ”ootamatu, mitte planeeritud üllatus”, siis mitmed vanemad kaaluvad tavaliselt erinevaid variante. Kuid kõik ema emotsioonid, mõtted ja tunded kogu raseduse vältel, mõjutavad seda kuidas me kogeme maailma ja kuidas me kogeme iseennast. Nii et võib öelda, et meist paljud on täidetud juba enda sünnihetkel erinevate traumade ja uskumustega.

Näiteks selline juhuslik uitmõte või lause meie ema või vanemate poolt, ”Kas see lapse sünd oli ikka õige otsus?” programmeerib meid ja võib tekitada meis nii lapse, kui täiskasvanuna tunde, et me ei kuulu siia maailma või et meid ei vajata. Me võime ka selle tagajärjel kanda endas jätkuvat hüljatus tulemise hirmu, mis mõjutab nii meid ennast kui ka meie inimsuhteid. Nii me võime muutuda nähtamatuks, nähtamatuks nii enda kui teiste jaoks, kaotadaes enda tahte, elades vaid teiste tõdede järgi, kartes ennast vabalt väljendada, sest me ei tunne et me väärime olemasolu, et me väärime armastust ja tähelepanu. Enda jõuetuna ja mitte aktsepteerituna tundmine väljendub tihti seedehäiretena, nõrk südameühendus enda ema, kui tingimusteta armastuse allikaga võib väljenduda südameprobleemide, probleemsete inimsuhete ja usaldamatusega iseenda suhtes, suutmatuses võtta vastu välist abi.

Ka lihtsalt see kui tugevas ühenduses on ema iseenda ja enda füüsilise kehaga ja kui pühendunud ta on iseendala ja enda tulevasele lapsele juba enne lapse sündi, mõjutab seda kui turvaliseks me kogeme maailma, kui soovitud me tunneme et me oleme kui tugevat sidet me tunneme iseenda kui tingimusteta armastusega. ehk kui palju ta on teadlikult ühenduses enda lapsega, andes talle teada, et ta on soovitud siia maailma, et ta on hoitud ja armastatud iseendana, just täpselt sellisena kui ta on.

Ehk juba enne kui me sünnime siia maailma, me oleme saanud kaasa mitmeid erinevaid uskumus filtreid, mis me oleme ise loonud ja lisaks ka karmalised filtrid, mis me saame alati pärandiks meie suguvõsalt. Me võime nii läbi enda elu tunda endas suurt tühjust. Ükskõik kuidas me ei püüaks täita seda tühimikku endas, see ei täitu enne kui me täidame need lekkivad haavad endas jälle kaastunde ja tingimusteta armastusega.

Vahel see võib väljenduda ka usaldamatuses iseenda, enda vanemate, koga maailma suhetes. Ehk me tunneme ennast üksiku hundina, me arvame et me peame ise kõigega hakkama saama ja me ei julge välist abi vastu võtta, sest meil puudub usaldus, side nii enda kui teistega. See põhjustab ka erinevaid sõltuvusi, sõltuvussuhteid ja perfektsionismi, ehk ebatäiuslikkuse illusiooni.

Rühmaseansi ajal me liigume tagasi sellele ajajoonele, sellesse hetke, kui me olime veel enda enda ema üsas. Me täidame selle ruumi Jumaliku armastusega, aktiveerime hinge algkavandi ja valime uue Kõrgeima trajektoori. See muutus mõjutab igat sinu elu aspekti ja aktiveerib tugeva sisemise paranemise. Paranemise all ma ei pea silmas vaid füüsilist paranemist, vaid ka emotsionaalset, mentaalset ja spirituaalset. Meid on toetamas on Puhta valguse sisar ja vennaskonnad, meie tähepered, Jumalik MIna olen Kohalolu, kes kõik aitava luua seda uut armastuse ruumi, uue sinu jaoks. Me vabastame ka enesehaletsust, mis muudab meid jõuetuks ja teeb meist ohvrid . Erinevate sidemete, filtrite vabastamine toimub läbi Puhta Allika ühenduse, Kohalolu ja läbi sellisete transformeerivate energiate nagu mõistmise, kaastunde ja aktsepteerimise. Vaid Jumalik arm on võimeline parandama ka kõige sügavaimad haavad ja vabastama meid ka suurimatest traumadest. Seda võib ka kutsuda energeetiliseks alkeemiaks. Vabastades neid lukke ja programmeeringuid endas, me vabastame endas enda piiramatu jõu, mis toob endaga kaasa julguse väljendada ennast vabalt, loob meie elule uue suuna, annab meile uut elujõudu ja tugevdab meie meie hinge tahet, et me võiksime mõista paremini enda hinge soove.

Oled südamest oodatud sellele teekonnale koos minuga!

Armastusega,

Viivika