Valguskeel kuulub meie Kõrgemate aistide hulka. Meil kõigil on omad rollid ja vastavalt siis ka ühendused teatud teadvustasemetega. Igal hingel on oma energeetiline tähis, mille abil on ta ära tuntav kõrgematel teadvustasemetel. Võib öelda, et see on nagu meie resümee, mis tagab meile ligipääsu teatud teadvustasemetele, vastavalt meie hinge rollile.

Seda keelt mida ma edastan, võib küll kutsuda ka valguskeeleks, sest see on valguse ülekanne, kuid kuna valguskeel on nii laialdane mõiste ja hõlmab väga erinevatelt teadvustasemetelt kanaldatud energiaid, siis ma seletan veidi lahti, mis on minu roll ja milliseid sagedusi ma edastan. Ma edastan Kõrgema südame valguskeelt – mis on otseselt ühenduses Püha Südame ja Püha Meele vooluga ja see avaldub Püha Hinge häälena või toonidena. Seda keelt võib kutsuda ka Allika hinguseks või Pûha ema keeleks, Energiad mida ma edastan, tulevad väljaspoolt siit Universumist, need tulevad kogu loomingu südamest. Need helid, toonid ja sõnad mida ma edastan, on algsed võtme ja -loomiskoodid, need tulevad minu Kõrgemast südamest ja neid või kutsuda ka Allika südame toonideks, või algseteks sagedusteks, alg-geomeetriaks. Kui meie Kõrgem süda ühendatakse Kõrgema meelega ja meie kurguchakra muutub Allika sageduse keskuseks, siis meie algne südame toon taastatakse ja see võimaldab meil kanda edasi Allika südametoone. Need on tegelikult ilma helideta helid või sagedused, mida minu kõnekeskus-kurguchakra muudab inimkõrvale ja inimkehale vastuvõetavateks sagedusteks. Need helid, tooni, sõnad on erinevad kristallkoodid või võtmekoodid, mis avavad uinuvaid portaale ja neuroloogilisi ühendusi, aktiveerivad meie algseid kavandeid, geneetilisi koode ja dna:d. Töötades rühmas, ma edastan mitmeid eri sagedusi korraga, need sagedused on alati kooskõlas kõigi osalejate kõrgemate valikute ja vaba tahtega.

Teen ka era-seansse. Era-seanssidel on võimalus keskenduda spetsiifilisematele teemadele ja teatud sagedusele.

Era-seanssidel ühendus Allika südamega, võimaldab edastada unikaalset sagedust, mis vastab inimese unikaalset hinge sagedust. Seda võib kutsuda ka algkavandi aktiveerimiseks. Kuna Allikas edastab lõputult erinevaid sagedusi, siis sagedused mida ma edastan on sama moodi lõputult.

Need erinevad sagedused muudavad, vabastavad erinevaid programmeeringuid, hirmuvarjundeid, traumasid, transformeerivad, aktiveerivad torusvälja ja panevad selle kiiremini pöörlema, avavad südamekeskust ja muid erinevaid portaale kehas, muudavad dna:d, laiendavad teadvust, muudavad meie geneetikat ja palju muud. Millised muutused kelleski toimuvad, sõltub nagu ikka sellest kus keegi hetkel on enda teekonnal.

Vastavalt igaühe soovile, me võime seansi ajal keskenduda teatud väljakutsetele inimese teekonnal, keskendudes teatud sagedustele või siis me lihtsalt lubame Kõrgemal teavusele otsustada, milline sagedus hetkel parimal moel toetab inimese teekonda. Kõrgem teadvus toob alati meieni terviklikuma pildi, tavaliselt see tuleb juhendusena, mille ma saadan peale seanssi vahel see tuleb inimese enda kaudu. Ma ei ennusta ja ma ei ürita inimesi suunata teatud valikute suunas, vaid ma olen neile nii öelda pühaks peegliks, nende enda valgusele, võimendades seda ja aidates neil kogeda tõelist ennast.

Valguskeel-Allika hingus