Meis kõigis peitub igavene valgus, lõputu tarkus. Võime alati saada ühenduse selle intuitiivse poolega endas, kui suudame piisavalt rahuneda, lõdvestada enda keha, loobudes vastupanust ja lubada sellel meis esile astuda. Me võime seda nimetada intuitsiooniks, südame tarkuseks, Pühaks Vaimuks, Üli Teadvuseks, Jumalaks, Armastuseks jne, mis iganes sulle õige tundub. Olenemata sellest, kuidas me seda meie sisemist tarkust nimetame, kvantrännak aitab kogejat alati parimal võimalikul viisil. Kui keha lõdvestub ja me hakkame enda sees toimuvat jälgima, tunnetama, meis ärkab vaatleja. Nii me oleme rohkem valmis kuulma ja tunnetama enda sisemisi sõnumeid ja vastu võtma Armastuse juhendust. Nii meis avanevad sisemised/vaimsed meeled: pildid, helid, emotsioonid, kehaaistingud, selgelt tundmine, nägemine või teadmine. Kvanthüpnoos on tõhus meetod, selle meis peituva jõuga ühenduse loomiseks. Kvantrännak on välja kujunenud Dolores Cannoni poolt väljatöötatud QHHT-st (kvanthüpnoositehnikast). Kvanttihypnoosi õppisin Marjut Saariniemen (www.saariniemi.com) juhendusel. Sellest on nüüd kujunenud veidi erinev südame teekond, vastavalt minu sisemisele juhendusele ja muutustele minus endas. Seansside ajal märkasin üha rohkem seda, et inimesed, kes tulid seanssidele, ei puutunud enam nii palju kokku enda eelmiste eludega, vaid järjest rohkem ja rohkem hakkasid nad saama kogemusi endast, kui puhtast teadvusest. Sama-aegselt kui inimene koges ennast ühinenud teadvusena, kogesin ka mina seda sama. Ehk me mõlemad olime väljas pool aega ja ruumi, kus me kogesime ennast sama teadvusena. Kui me lõdvestume, avame enda südame, ehk me usaldame nii ennast kui ka seansi läbiviijat, siis meil on võimalus ühineda läbi enda südamete, ehk seansist saab meie ühiskogemus. Olen märganud, et me saame avaneda või aidata teistel avaneda vaid nii palju, kui meie enda uskumussüsteem seda lubab. Nii öelda ruumi hoidjana aitan ma inimestel usaldada oma sisemist juhatust ja lasta vabaks meele ja ego piirangutest, et nad võiksid kogeda rohkem. Seansside eesmärk on alati, et seda juhiks Armastus/Kõrgeim Teadvus ja et see oleks inimese kõrgeimaks hüvanguks.

Kvantrännak viib sind armastavale ja turvalisele teekonnale sinu südamesse, kus avanevad sulle erinevad reaalsused. Mõned meist kogevad neid visuaalsete piltidena, mõned valgusena ja mõned lihtsalt energiatena. Pole vahet kuidas me neid kogeme, sest kvantrännak avab igal juhul sinu südant ja ligipääsu sinu erinevatele teadvustasemetele ning aitab aktiveerida sinu taasmäletamis teekonda.

Kvanthüpnoos "rännak südames "

Kuidas see erineb tavalisest hüpnoosist

Kvanthüpnoos erineb traditsioonilisest hüpnoosist, kus hüpnotisöör/hüpnoterapeut annab kliendile hüpnoosi ajal teatud sugestioone. Nende eesmärk on mõjutada kliendi alateadvust, et saavutada soovitud tulemus, näiteks vabaneda suitsetamisest või valust. Hüpnotisöör ja klient on algselt eesmärgid läbi arutanud, seega põhinevad hüpnoosis antud sugestioonid sellel arutelul. Kvanthüpnoos seevastu on energiateraapia, kus kliendil aidatakse läbi transi suunata kogu enda teadvus enda sisse ja leida oma sageli teadvustamata potensiaali. Kvanthüpnoosi seansside üks olulisemaid tegureid on andumus, st usaldamine ja kontrollist ning soovist kõiki kogemusi intellektuaalselt määratleda, lahti laskmine.

Traditsiooniline hüpnoos holistilisest vaatenurgast vaadatuna eemaldab teatud sümptomi, nagu sõltuvus, neuroos või unehäired, mille puhul võib probleemi päritolu, sümptomi põhjus jääda ravimata (seega sümptom võib "liikuda" mujale kehas). Kvanthüpnoos seevastu käsitleb inimest kui tervikut, kasutades informatsiooni, mida ratsionaalne mõistus sageli ei mõista.

Milline on kvantrännaku kogemus?

Kvantrännak on algusest lõpuni energiaseanss, kus me töötame südameteadvuse sagedusel. Seansi käigus juhendan sind sügavasse lõdvestusseisundisse, visuaalsele retkele. Kui me oleme südame ühenduses siis meie ajulained muutuvad ja samas muutub ka meie vibratsioon, ehk see annab meie Kõrgematel teadvustasemetel võimaluse meiega suhelda. Kui keha lõdvestub, meel vaigeneb ning me saame ühenduse meie sisemise tarkuse, südame hääle, Universaalse armastuse, Kõrgema mina või mis tahes nimetus neist sinuga resoneerub. See puhas teadvus meie südames, toob meieni teavet sisemiste piltide, helide, sümbolite, emotsioonide, kehatundmuste, lõhnade, erinevate lugude või selgete sõnumite kujul. Seansi ajal võib kogeda ka tugevaid energialaineid, valgust, erinevaid värve, lõhnu, ehk kvantrännakut saab kogeda mitmel viisil. Nii et pole ei õiget ega valet viisi selle kogemiseks. Kogu protsess toimub vaid sinu Kõrgema teadvuse juhendamisel. Need sinus esile kerkivad lood, tundmused, pildid on otseselt seotud sinu eluga, näiteks praegused väljakutsed, teemad, õppetunnid, mis elus sageli korduvad ja mis lahutavd sind tõelisest endast. Ehk kõik mida sa koged selles teekonnal, on oluline ja sisaldab sinu jaoks olulist teavet. Seansi ajal aitan sul erinevate avatud küsimuste ja taotluste abil saada veelgi sügavamat ühendust enda Kõrgemate teadvustasemetega.. Seanss kulgeb alati kogeja Kõrgema teadvuse juhenduse, ehk kõik toimub alati kogeja kõrgeimaks hüvanguks. Südame rännak on taasühinemise teekond enda sisemise jõuga. See toob inimesele enesekindluse, et kõik vastused ja lahendused elu probleemidele võib leida enda südamest.

Kellele see sobib?

Kvantrännak on mõeldud kõigile, kellel on soov saada ühendust enda sisemine tarkusega, vaimse juhendamisega, Kõrgema teadvusega, mis aitab meid selles inimkogemuses parimal võimalikul moel, nähes kõike laiemast perspektiivist. Kogu teekond toimub erineval tasemel kui teadliku meele tasand, mis analüüsib, kontrollib ning seab ootusi ja nõudeid. Kvantrännakul on sinu ülesandeks lasta ennast kogemusel viia, võimaldades sul saada just seda, mida sinu kõrgem teadvus soovib sinu jaoks esile tuua. Seansi võti on see, et sul oleks tõsine soov kuulata enda sisemist tarkust (mitte analüüsida ja anda hinnanguid) ja anduda protsessile täielikult. Lisaks on vaja usaldust, et sinu enda sisemine tarkus suudab ühel või teisel viisil näidata lahendusi sinu elu hetkelistele väljakutsetele.

Kvantrännakute eesmärgiks on aidata sul meelde tuletada, "kes SINA OLED" ja seeläbi avastada ja avada oma potentsiaali. Eduka kvanthüpnoosiseansi kõige olulisem tegur on kliendi enda motivatsioon. St. parima tulemuse saab siis, kui klient soovib siiralt protsessi kogeda ja usaldab, et see aitab ta juhendatakse just selliste kogemusteni ja avatakse temas just see mida ta hetkel kõige rohkem vajab.

Mõnikord vallandab seanss organismis puhastusreaktsiooni, mille tulemuseks võid kogeda nt. iiveldust, peavalu, vana tervise probleemi ajuti pinnale kerkimist jne. See võib olla keha sõnum, et vajad hetkel rohkem puhkust, sest alanud protsess kestab veel. Hea on mõista, et halb enesetunne ei tähenda, et juhtus midagi halba, vaid tugevat reaktsiooni on märk tugevast sisesest puhastusest ja aktivatsioonist. Tihtipeale juba siis kui sa oled broneerinud seansi , võid kogeda päevi või isegi nädalaid seda kuidas unenägude maailm on aktiivsem ja/või sul võivad ilmneda erinevad kummalised aistingud. See on märk sellest, et protsess on juba alanud.

Soovi korral salvestan seansi kliendi jaoks ja kui salvestis on turvaliselt kliendi arhiivis salvestatud, kustutan selle enda arvutis täielikult. Seega jääb salvestus ainult kliendile. Siinkohal tahan rõhutada, et istung on konfidentsiaalne.

Kvantrännak on ohutu meetod. Isegi transiseisundis on hüpnotiseeritav isik alati täiesti teadlik kõigest mis toimub ja saab soovi korral seansi kulgu mõjutada. Transsi ehk hüpnoosi pole võimalik "jääda". Isegi kui transs on väga sügav, säilib kõne kaudu ühendus hüpnotisööriga kogu aeg. Enne kvantrännaku seanssi on hea mõelda eelnevalt järgmistele asjadele: miks sa soovid seanssi (oluline on isiklik motivatsioon), mida sa sooviksid enda elus rohkem mõista, või millesse selgust tuua. Kirjutage need asjad üles (kuni 3 asja ja pange need tähtsus järjestusse), mõelge nende asjadega seotud küsimustele ja ootustele. Protsessi algab sinus juba siis, kui oled võtnud vastu otsuse, tulla seansile ja kui käid läbi eelnevalt läbi neid küsimusi, millele soovid saada vastuseid. On siiski hea teada, et seanss ei pruugi üldse minna ootuspäraselt, ehk nii nagu meie meel seda sooviks. Sellegipoolest võid olla kindel selles, et igaüks saab seansi ajal just seda, mida ta hetkel kõige rohkem vajab. Seansi kogu kestvus on umbes kolm tundi ja see sisaldab umbes tunni ajast konsultatiooni.

Kvantrännak on ohutu meetod.