"Preestrinnast kanatalitajate tütreks."

Killukesi minu hinge teekonnast


Tere olen Viivika

Selles kehatuses olen ma nii öelda tänapäeva müstik ja kvantterapeut ehk üks minu omadustest on näha ja mõista inimeksistenssi laiemast perspektiivist ning rakendada neid teadmisi igapäevases argi elus. Kui me soovime enda elus suuremaid muutusi, siis me peame alati võtma arvesse laiemat perspektiivi. Ehk selleks et mõista meie probleemide tõeliseid põhjuseid, me peame vahel liikuma endas väga sügavale, et mõista seda teatud õppetundi ja vabastada see enegia. Vaid nii me suudame muuta meie elus korduvaid draamasid ja vabastada einevaid traumasid.

Minu hingelepingu kohane roll on olla üks Kristus, kristallteadvuse kehastaja, Sinise leegi hoidja, südameteadvus koodide ja geneetiliste koodide kandjaid, keda kutsutakse ka võtmekoodide hoidjateks ning olen ka universaalne tõlk ehk tõlgendan erinevaid energiad, valguskoode. Sinise leegi ja koodide kandjana aitan aktiveerida inimeste dna:d, muuta geneetikat, aktiveerida hingede algkavandeid ehk blueprinte. Olen ka energeetiline alkeemik. Töötan jätkuvalt erinevate energiatega. Võin tunnetada korraga mitmeid erinevaid emotsioone, energiaid ja ühendada neid, nii et need transformeeruvad milleksi täiesti uueks. Seda võib ka kutsuda polaarsuste muutmiseks. Selle protsessi jooksul toimub suur energiavarude vabanemine meie kehas. Teen seda kõike lihtsalt läbi kohalolu, läbi Jumaliku armu ehk avan ennast sellele energiale, mis töötab seansside ajal läbi minu. Info ja õpetused mida jagan põhinevad südameteadvusel ja pärinevad kõrgematelt teadvustasemetelt.

Kui rääkida minu inim-kokemusest, siis minu eneseleidmise teekond siin elus ei olnud just alati harmooniline retk enda südamesse. Sündisin lihtsas perekonnas, minu vanemad olid kanatalitajad ja elasin kogu enda lapsepõlve väikses külas. Minu kodukant oli ümbritsetud kaunitest metsadest ja veetsin palju aega looduses, imetledes iga lilleõit, puulehte ja kivi. Olin nii öelda loodus laps. Tassisin kilode kaupe erinevaid kive enda koju, hoides neid enda voodi all karbis. Ma alateadlikult suhtlesin nendega ja ka teiste loodus olenditega. Kogesin looduses olles ka erinevaid teadvus-seisundeid, mida ma sel ajal ei osanud loomulikult tõlgendada. Igal õhtul, kui ma magama läksin, kordasin ma enda väikses peas palvet, "Soovin et maailmas oleks rahu!" See soov oli nii öelda kodeeritud minusse, sest seda olin ma tulnud siia tegema koos teistega, looma uut maailma, mille vundamendiks oleks tingimusteta armastus.

Kuigi mul oli enda lapsepõlvest palju kauneid mälestusi, oli seal ka palju varjusid, palju draamat ja ebaharmooniat. Kuna ma sündisin siia maailma ülitundliku empaatina siis tänu minu väga avatud kehateadvusele, ma tundsin ja kogesin teiste tundeid, erinevaid energiad ja isegi teiste valu enda füüsilises kehas. Tänu enda ülitundlikele aistidele, tundsin ka kõike seda mis toimus kollektiivteadvuses. Sel ajal ma muidugi ei mõistnud millega on tegemist ja ma ei osanud ka teha vahet enda ja teiste energiate vahel. Sain enda lapsepõlves pagasina kaasa mitmeid erinevaid traumasid, süütunde ja lisaks me kehastame endassa ka meie suguvõsa programmid, draamad, traumad ja uskumusfiltrid. Võib öelda et minu arusaam nii minust endast kui maailmast oli tugevalt vääristatud.

Elasin suure osa enda elust koos hirmu ja kõigi selle varjudega. Ehk ma ei mõistnud et minu empaatia ja ülitundlikus on kingitus, mis avab mulle tee teiste minu oskusteni. Kannatasin ärevushäirete, raske masenduse, paanikahoogude ja sotsiaalse hirmu all, mõistmata millega on tegu. Kõige rohkem ma kannatasin selle all, et ma olin unustanud enda päritolu, ehk selle et ma olen teadvus füüsilises kehas ja ka selle miks ma olin soovinud seda inim kogemust. Ma alateadlikul otsisin midagi, mis täidaks minus seda lõputut tühimikku, proovides seda teadmatult täita füüsiliste asjade ja tegevustega, mis pakkusid mulle vaid hetkeks leevendust.


Minu valguskeha aktiveerumine algas juba aastal 20o8, kuid mul ei olnud sel ajal veel õrna aimu, mis minuga toimub. Kogesin erinevaid füüsilisi tundmusi ja valusid enda kehas eriti südame, pea, kurgu ja alaselja piirkonnas. Kogesin ka pidevat rahutust, ahistust, une häireid, huvipuudust ja sulgusin täiesti endasse. Ma ei teadnud sel ajal, et suurenev valgus minus, tõstis esile minu varjud. Ma ei osanud ka veel tõlgendada valguskoode ja infot ning erinevaid tundmusi ja valusid enda kehas, mis kaasnes valguskeha aktiveerimisega. Külastasin erinevaid arste, kuid nad ei osanud minu füüsilistele tundmustele mingeid seletusi leida. Kuna arstid olid nõutud minu sümptomite suhtes, siis minu meeleolu muutuste põhjal, sain õpuks raske masenduse diagnoosiKogu selle protsessi käigus minu maailma vaated muutusid ja ma veetsin üha pikemaid aegu üksi iseendaga. Sama-aegselt oli minus tugev sisemine ebakõla, sest ma ei olnud teadlik sellest, mis minuga toimub ja minu madalama teadvustasemed meel ja ego leinasid taga endist mind. Ma ei mõistnud sel ajal, et tegemist oli identiteetide surmadega ning need draamad ja kannatused, mida ma käisin läbi neil aegadel, juhendasid mind järjest lähemale iseendale. Proovisin neil aegadel leida leevendust enda kasvavale tühjusele ja kurbusele ning see kõik ajendas mind mediteerima ja joogat õppima. Mis omakorda valmistasid mind ette tulevaks sündmuseks, millest ma ei olnud sel hetkel sugugi teadlik. Kuigi ma nii öelda ärkasin kord korralt, ei püsinud ma siiski veel täiesti teadlikuna ja ärkvel. Kasvatasin endale mingil hetkel ka rammusa spirituaalse ego, kes arvas et ta teab kõike ja suudab kõiki parandada. Möödus aastaid, enne kui ma täielikult mõistsin, hakkasin mäletama miks olen ma siin ja miks ma kogesin kõike seda. Mida rohkem ma hakkasin mäletama, seda rohkem ma hakkasin mõistma, kui vähe ma teadsin. Tegelikul minu inim mina ei teadnud midagi, kuid see kes teadis, hakkas üha rohkem esile kerkima minu südames.

Aastal 2017 kogesin meditasiooni käigus. spontaanset Kundalini energia tõusu. See avas kõik minu energiakeskused, eemaldas minust eraldatuse filtrid, taastades ühenduse kõrgemate teadvustasemete ja Allikaga. Peale seda kogemust nägin nädalaid igal ööl erinevaid teadvustasemeid, enda eelmiseid elusid ning sain jätkuvaid energeetilisi allalaadimisi, valguskoodide kujul. Hakkasin saama sisemist juhendust enda kõrgematelt teadvustasemetelt. Need aktiveeringu mida sain tavaliselt öösiti, olid nii võimsad, et ma hommikuti olin tihti nii väsinud, et tundus nagu ma poleks üldse öösel maganud. Vahel kogesin laenguid, mis tundusid kehas välgusähvatustena. Siis edastati teatud võtme koode, kavandeid, ehk suur kogus infot ja valguskoode korraga, ühes "pakendis." Olen kogenud aastate jooksul lugematult erinevaid aktiveeringuid millest meelde jäävaimad olid kindlasti seemne aatomi, mille tuuamks on kristallpäike, aktiveering kõrgemas südames, mis aktiveeris minu südames püha tule ja esimene nullpunkti kogemus. Kogu minu chakrasüsteem ja füüsiline keha on muudetud ja seda muudetakse endiselt jätkuvasti. Kuigi elan praegusel hetkel nii öelda Uue maa reaalsustes, see ei tähenda sugugi seda, et minu sisemine töö oleks lõppenud, lihtsalt minu teekond on muutunud teadlikuks ja reaalsused mida ma kogen on väga erinevad sellest, mida ma kogesin varemalt. Tänaseks võib öelda, et Kohalolu, jumalik arm on võtnud üle minu teekonna ja minu roll on olla joondunud enda südamega, märgates neid kohti, teemasid endas kus ma veel osutan vastupanu iseendale kui Loojale.

Lühidalt olen siin selleks, et aidata inimestel vabaneda kannatustest, aidates tuua esile nende tõeline olemus. Aitan neil hingedel, kes on selleks valmis, vabastada enda hinge energia. kehastada endasse enda hinge omadusi, kingitusi, mis on alati olnud meis igasühes ja mis tuleb meis lihtsalt esile kutsuda, avada, endasse kehastada. Seda protsessi võib kutsuda ka ülestõusmiseks.
Ma ei tee enda tööd meele kaudu, vaid jagan õpetusi südamest südamesse, ehk töötan läbi südameteadvuse, läbi kohalolu, olles kanaliks Mina Olen Kohalolule (I AM PRESENCE), jumalikule armule. Ma ei ütle sulle milline valik on "minu meelest" sinule parim, vaid ma andun kogu seansi vältel Kõrgemale juhendust, mida võib ka kutsuda Pühaks tahteks. Need vahendeid, soovitused mida jagan, aitavad sul väestuda, ehk aitavad sul avada enda südant veelgi, et sa võiksid leida vastused sinu enda südames. Nii koged sa tõelist ennast, seda milline vägi ja sisemine tarkus peitub SINUS. Ehk ma olen peegliks SINU valgusele, peegeldades sulle kõike seda mis sinus juba on ja ootab, et sa avaksid sellele enda südames. Kõik mida ma jagan, ehk minu teenused, erinevad praktikad põhinevad ühtsuse ehk südameteadvuse energial. Aitan avada ja aktiveerida südameid, aidates neil ühineda nende algse orgaanilise eluallikaga, puhta Looja teadvusega, läbi enda südame.

Minu missoonist

Kui rääkida minu hinge teekonnast, siis võib öelda, et olen "eakas" hing, kuigi hinge vanust ei mõõdeta just meie arusaamade kohaselt aastates. Pärinen Blue Flame Melchizedeki hingede suguliinist. Olen olnud lugematutes erinevates rollides, nii meie kohalikus kui ka teistes universumites. Rääkides maapealsetest kogemustest, siis olen olnud Atlantises üks Atla-ra puhta valguse sisarkonna liikmetest. Töötasin kristallidega armastuse templis, olles ÜHE seaduse koodide kandjaks ja aktiveerijaks, Tegelesin inimeste dna:ga, aidates seda täiustada. Olen ka üks püha sinise leegi kandjatest ja kannan endas blue ray ehk sinise kiire energiat, Olin ka Lemuurias, iidses Egiptuses, Avalonis ja paljudes teistes kogemustes, kus ma jagasin sinise roosi sisarkonnaga liikmetega erinevaid müsteerium koolide praktikaid ja õpetusi. Kõik need õpetused pärinesid südameteadvusel, ühtsusel, ÛHE seadusel, sest on vaid üks teadvus, mis väljendab ennast lugematutes erinevates kehastustes, läbi meie kõigi. Nagu me kõik olen ka mina lisaks neile kogemustele, kogenud rolle, kus ma õppisin sügavamalt tundma duaalsust, pimedust ja kogesin eraldatust iseendast kui Loojast. Olen olnud sama-aegselt nii õpetaja kui õpilane, läbi lugematute elude.

Minu hinge plaani kohaselt pidin ma vajuma sügavale unustusevõrkku, inimkogemuse amneesiasse ja käima läbi paljude kannatuste. Tegin seda kõike selleks, et veenduda ise läbi enda kogemuse, et ka kõige katkisema südame ja täiesti murtud tiivad võib parandada läbi südameteadvuse, läbi tingimusteta armastuse. Või tegelikult isegi see kui me arvame, et me vajame parandamist, on tegelikult illusioon. Me oleme juba terviklikud, me oleme juba täiuslikud, me peame lihtsalt vabastama endast kõik uskumused, traumad, draamad, et näha ja kogeda jälle tõelist ennast,


Ehk ma taastasin enda algse hinge sageduse, tõustes taas südameteadvuse sagedusele ja jätkates sellest tasemelt enda teekonda. Taas mäletamis teekonnal avanesid minus need omadused, teadmised millega ma olin aidanud ka eelmistes eludes, inim-kogemustes teisi.

Teenäitajatena me õpetame ja jagame vaid seda mis me ise juba oleme ja jagame neid õppetunde, mis me ise hetkel läbi käime või mida me oleme ise juba läbinud. Nii soovisin ka mina hingena kogeda sellist rolli, kuna ma olen seda teinud juba korduvalt teistes kogemustes. Seekord soovisin ma näidata läbi enda inimkogemuse, et sõltumata oludes milles me oleme sündinud ja varjudest, traumasid mida me endas kanname, me oleme suutelised tõusma ka kõige sügavamast pimedusest, parandama ka kõige sügavamad haavad endas. Kui me oleme seda teinud, me mõistame, et need mida me pidime haavadeks on tegelikult valguskanalid, mis avavad meile tee meie potensiaalini Meis kõigis on see igavene valgus, mis näitab meile teed koju, tõelise enda juurde, läbi meie südame.

Kuigi kogen sama-aegselt enda multi dimensionaalset eksistenssi, naudin ma sama moodi sellest inim kogemusest. Mul on pere, kolm poega, kellest kaks on juba täiskasvanud. Armastan veeta aega enda pere ja enda sõpradega nii et minu argi päev ei erine palju kõigi teiste argi elust. Kuid selles siiski on ka suur erinevus. Ma olen vabanenud kannatustest, hukkamõistust, armastan ennast rohkem tervikuna, mitte vaid teatud osasid endas ja kogen maailma ning teisi inimesi olendeid erinevast perspektiivist. Ehk kogen korraga mitmeid erinevaid reaalsusi, teadvustasemeid, mis võimaldab mul saada jätkuvat juhendust, laiemat mõistmist. Minu elus puuduvad suuremad draamad ja ma ei ela enam ellujäämis reziimil, vaid usalduses. Ehk olen ühendanud erinevad reaalsused, maailmad, et kogeda ennast kui Loojat inim rollis ja soovin seda aidata teha ka sinul. See ei tähenda seda, et ma ei kogeks aeg ajalt mingeid isiklikke õppetunde või mul ei oleks enam midagi, mida endas vabastada. Õppetunnid on olulised meie hinge kasvu jaoks, kuid kannatused mitte. Ehk kogedes teatud õppetunde, ma ei samastu draamaenergiatega, ma ei osuta vastupanu kuid ma ei luba neil energiatel ka materjaliseerude enda elus, vaid ma transformeerin neid energiaid läbi neutraalsuse, kaastunde, mõistmise ja armastuse.

Olen teekaaslaseks ja sillaks kõigile neile, kes soovivad kogeda elu ilma piirangute ja hirmu varjudeta, kes soovivad elada täiel rinnal ning avada endas selle Püha graali milleks on audentne sina, sinu hinge valgus.
Tere tulemast sellele kaunile teekonnale iseenda südames. Aitan sul ületada sinu varjud, et sa võiksid veelgi kirkamalt särada ja tõusta veelgi kõrgemale, sinna kus puuduvad igasugused piirangud...Oled piiramatu teadvus, võid luua enda paradiisi siin maal.
See inimkogemus on paljudele, nagu ka minu hingele, lõpueksamiks siin maal ning see annab meile võimaluse kogeda hingena midagi nii unikaalset nagu on ülestõusmiskogemust füüsilises kehas, ehk kõrgemate teadvustasemete kehastamine enda füüsilisse kehasse.